Beşiktaş İlçesi Haberleri, Gündem, Manşet

Yaralının değil aracının derdine düştü

Zincirlikuyu’da aniden frene basan sürücünün kontrolündeki otomobile motosikletli arkadan çarptı. Otomobil sürücüsünün takla atarak yaralanan gençle ilgilenmek yerine aracının arkasına bakması ve hesap sorarak tartışması “yok artık” dedirtti.

Beşiktaş Zincirlikuyu Büyükdere Caddesi bağlantı yolunda yaşanan kazada, iddiaya göre öğle saatlerinde bir otomobil viyadük üzerinden Barbaros Bulvarı’na bağlanmak istedi. O esnada sürücü yola girmek için aniden frene bastı.

Otomobilin yavaşlamasıyla arkadan gelen motosiklet araca çarparak takla attı. Çarpmanın etkisiyle motosikletli yere savrulurken, otomobilde ise maddi hasar meydana geldi.

Kazanın ardından aracından inen kadın, yerde yatan yaralı sürücüyle ilgilenmek yerine otomobilinin arkasına baktı. Yaptığı bununla da kalmayan kadın sürücü, sağlık ekiplerine ihbarda bulunmak yerine yerde yatan yaralıyla, “Şimdi ne yapalım oğlum” diyerek bir de tartışmaya başladı. Kısa süreli tartışmanın ardından kadın, yaralının yanına gelmeyerek aracıyla ilgilenmeye devam etti

 O esnada yoldan geçen fizyoterapist bir kadın ise gelerek yaralı gence müdahalede bulundu. Duyarlı vatandaşlar gençle ilgilenirken, sürücü ise aracıyla ilgilenmeye devam etti. Yaralı genç yerde yattığı sırada tepki gösteren sürücü, “Niye bu kadar hızlı gidiyorsun” diye bir de hesap sordu. Gencin “Hızlı değilim” diye yanıt vermesi üzerine sürücü karşılık vermeye devam etti.

Yaralının değil aracının derdine düştü - Sayfa 4
Yaralının değil aracının derdine düştü - Sayfa 3