fbpx

VATANDAŞ CAN, OPERATÖRLER FATURA DERDİNDE

Tv Beşiktaş

Türkiye tek vücut olmuş koronavirüs belasıyla mücadele ederken Vodafone – Turkcell – Türk Telekom gibi gsm operatörleri faturaları tahsil edemediği gerekçesiyle vatandaşın cep telefonu hattını aramaya kapatıyor.

Yetkililerin Evde Kalın çağrısına uyan vatandaşların bir faturası gecikmiş olsa bile operatör ayrımı olmaksızın telefonları kesiliyor.

İnternet sağlayıcıları da faturaları geciken abonelerine kesme mesajı göndermeye devam ediyor.

Sanki ülkede salgın alarmı yokmuş her şey güllük gülistanlıkmış gibi duyarsız davranan firmalardan herhangi bir açıklama da yapılmıyor.

Vergilerin, kredilerin hatta kiraların ertelendiği şu günlerde milyonlarca abonesi olan firmaların duyarsızlığından yakınan vatandaşlar twitter’da ve sosyal medyada yayınladıkları mesajlarda tepkilerini dile getirdiler.

Psikolojik olarak zor günler geçiren vatandaşların takipteki olan borçları için de avukatlık bürolarının aramaya devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Telefon ekranlarına sosyal mesajlar yerleştiren, çağrı merkezlerine yapılan aramalarda abonelere sözde destek mesajları veren operatörlere tepki yağıyor.

Bu salgın döneminde ülkemizin her yerinde ve Beşiktaş’ta; evden çıkamayan 65 yaş ve üstü ile imkansızlık sebebiyle faturalarını ödeyemeyen aboneler, Devlet Kurumlarının duruma müdahale etmelerini bekliyor.

Next Post

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DE 65+ YAŞLILARA HİZMET VERİYOR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik hastalıkları bulunan vatandaşlara getirilen sokağa çıkma yasağı/sınırlaması sonrasında ihtiyaçların karşılanması noktasında […]

BÜLTENE ABONE OLUN

Haber bültenimize abone olun.