• Çar. Nis 24th, 2024

Serdar Aslan yazdı: Tane tane anlatıyorum; BU-RA-SI BE-ŞİK-TAŞ BUR-DA GEÇ-MEZ!

Barbaros’un Köpeği…

Çok değil üç gün önce Hocam Haluk Şahin ile Barbaros Bulvarı ışıklarda yanımıza gelerek karşıya geçişimize eşlik ettiğinde karşılaştık kendisiyle. Uzun zamandır oralarda yaşıyor.

Ve dün sosyal medyanın tamamında işkenceye maruz kalırken hepiniz tanıdınız o’nu.

Boğazının sıkılmasına, başının eğilmesine, kendisine işkence edilmesine rağmen onların yaptığı gibi şiddetle karşılık vermedi; ISIRMADI ONLARI…

Peki ya Beşiktaşlılar ne yaptı..?

İşte onlar bu işkenceye göz yummadılar. Bir kez daha gördük ki Beşiktaşlı BOYUN EĞMEZ!

Biz bizim hallerimizi, sinirimizi, niyetimizi ve birbirimizi anlarız. Taş da olsa böcek de olsa köpek de olsa birbirimizi tanırız sahip çıkarız.

İşte bu felsefeden ötürü yereli Beşiktaşlılar yönetsin, Beşiktaşlılar çalışsın diye feryat ediyoruz.

Dışardan gelenlerin Beşiktaşlıları anlamalarını olmasa da en azından anlamaya çalışmalarını bekliyoruz.

Sorunlu Veteriner İşleri

Partizanlık sayesinde partililerin torpille makam, mevki ve iş bulduğu en kolay yer Belediyeler. En küçük işler için bile her türlü Bizans entrikalarının döndüğünü artık küçücük çocuklar bile biliyor.

Daha önce Beşiktaş Veteriner İşleri Müdürlüğüne belediye meclis üyesinin oğlu havadan inme getirilmiş; medyada patlayan olay bir istifa ile kapatılmaya çalışılmıştı.

Şimdiler de ise İBB’den Beşiktaş’a gelen müdür anlatılıyor.

Yahu kardeşim yok mu 200bin nüfuslu Beşiktaş’ta partili olmayan, ranta hizmet etmeyecek bizim öz be öz Beşiktaşlı ve hakiki bir veteriner.

Geçen hafta Karagümrük maçında sahaya giren köpeği seven ve topunu paylaşan futbolcuları göklere çıkaran sosyal medya dünkü rezalet yüzünden Beşiktaşlıları utandırdı.

Artık bu anlayışlardan uzaklaşarak yönetenlerin ve çalışanların Beşiktaşlı gibi düşünmeleri gerekiyor. Aksi halde işiniz çok zor.

Tane tane anlattım;

BU-RA-SI BE-ŞİK-TAŞ BUR-DA GEÇ-MEZ!

SERDAR ASLAN