Manşet

İSTANBULLULAR DİKKAT! BU YOLLAR 8 KASIM’DA KAPALI

8 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan 42. İstanbul Maratonu nedeniyle trafiğe kapalı olacak güzergahlar duyuruldu. Bu kapsamda belirli saat aralıklarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve birçok güzergahın daha Pazar Günü saat 15.00’a kadar kapalı olacağı ifade edildi.

İstanbul Belediyesi tarafından gelen açıklamada bu yıl 42’ncisi gerçekleştirilecek olan İstanbul Maratonu nedeniyle kapalı olacak güzergahlar duyuruldu. Bu kapsamda Cumartesi gününü Pazar’a bağlayan gece 05.30’da kapatılacak olan güzergahların 15.30’a kadar trafiğe kapalı olmaya devam edeceği ifade edildi. İşte gelen son dakika açıklaması ile İstanbul Maratonu nedeniyle trafiğe kapalı olacak güzergahlar…

İSTANBULLULAR DİKKAT! MARATON NEDENİYLE O YOLLAR KAPALI OLACAK…

Bu Pazar günü düzenlenecek olan 42. İstanbul Maratonu nedeniyle etkinliğin gerçekleşeceği bölgedeki bazı yolların trafiğe kapatılacağı bilgisi geldi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü başta olmak üzere bu yolların Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 05.30’dan 15.30’a kadar bu yolların trafiğe kapalı olacağı ifade edilirken hafta sonu planı yapan vatandaşlar kapalı güzergahlara ilişkin detayları araştırıyor.

PAZAR GÜNÜ KAPALI OLACAK

  1. İstanbul Maratonu nedeniyle parkur güzergahı ve bağlantılı tüm yollar, 8 Kasım Pazar günü saat 15.00’e kadar kapalı olacak. Maraton nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 08.30-15.00, parkur üzerindeki yollar ise 05.30-15.00 arasında araç trafiğine kapatılacak.

“Parkur üzeri ve parkura çıkan tüm yollar çift yönlü, Gülhane Parkı sahil alt girişleri, Cankurtaran sahil istikameti, Çatladıkapı sahil istikameti, Kumkapı sahil istikameti, Namık Kemal Caddesi ile sahil Kennedy Caddesi bağlantısı, Galata Köprüsü, Karaköy Fındıklı Beşiktaş sahil yolu, Barbaros Bulvarı E-5 sapağı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Altunizade Köprüsü, Altunizade Köprüsü üzerinden yapılan ‘U’ dönüşü neticesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Beşiktaş sapağı, Barbaros Bulvarı, sahil güzergahı Beşiktaş-Dolmabahçe-Fındıklı-Karaköy-Galata Köprüsü, Eminönü-Eyüp istikametinde Unkapanı-Fener-Balat, ‘U’ dönüşüyle Balat-Fener-Unkapanı-Sirkeci-Çatladıkapı, Yenikapı.”