Gündem, Manşet

Esenyurt’ta Minibüsçü dehşeti! İki kızı evire çevire dövdü

Bahçeşehir’den Esenyurt’a giden iki kız kardeş, bindikleri minibüste “tehlikeli araç kullanıyorsunuz, korkuyoruz” diyerek şoförü uyardı. Çıkan tartışmanın ardından minibüs şoförü kızlar araçtan indikten sonra peşlerinden koşarak darp etti.

Minibüsçü dehşeti! İki kızı evire çevire dövdü

Esenyurt’ta bir minibüsçü hızlı gittiğini iddia ederek aracından inen genç kızları yaşanan tartışma sonrasında sokak ortasında darp etti. Gözyaşlarına boğulan genç kızlar yaşadıkları dehşet karşısına şaşkına dönerken, o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay Esenyurt Piri Reis Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, Esenyurt Koza Mahallesi mevki’inden 34 TMG 66 plakalı minibüse binen 21 yaşındaki Mine M.ile 26 yaşındaki Kübra Kısaboy yolculuk esnasında minibüs sürücüsünün, aşırı agresif ve hızlı araç kullanmasından şikayet ederek defalarca şoförü sözlü olarak uyardı. Genç kızların uyarılarını dikkate almayan şoför aynı şekilde aracını kullanmaya devam etti. Bu sırada iddiaya göre, minibüs şoförü trafikte birkaç kez başka araç şoförleriyle de tartışarak, minibüs içerisindeki yolcuları tedirgin etti.