Spor

Beşiktaş Kulübü’ne ait olan Fulya Kompleksi ve Fulya AVM’den sorumlu Ali Efe Bezci oldu.

20 Ekim’de göreve gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, yeni yönetimle birlikte görevlendirmeleri de yaptı. Fikret Orman döneminin borçları ve sıkıntılarıyla sıkça gündeme gelen Beşiktaş’ı genç yöneticiler toparlayacak gibi görünüyor.

Beşiktaş Kulübüne ait olan Fulya AVM’nin sorumlusu da Ali Efe Bezci oldu.

Fulya AVM uzun zamandan beri gerek işletme gerekse devam eden inşaat süresince yaşanılan sorunlar nedeniyle gündemi epey meşgul etmişti.

Sağlık vadisi olarak adlandırılan Fulya’daki AVM içerisinde Tatil.com ve THY Seyahat Acentesi, Özsüt Cafe, Ressam Kuaför, Dry Life Kuru Temizleme, Tütsü Et Restoranı, Full Day Lounge, Espressolab Kahve, Burger King, CarrefourSA Gurme hipermarket gibi önemli marka ve işletmeler bulunuyor.

Mevcut postansiyelin arttırılarak Kulübe ciddi bir gelir getirmesi hedefleniyor.

Ali Efe Bezci Kimdir?

Efe Bezci, 1990 yılında doğdu. İlkokulu Büyük Kolej’de, liseyi Fatoş Abla Koleji’nde birincilik ile tamamladıktan sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde (TOBB ETÜ) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’ne girdi. 2013 yılı Haziran ayında mezun oldu.

Bezci, üniversite eğitimi süresi içerisinde New York’ da 3,5 ay süre ile mimarlık staj eğitimi aldı.

TOBB ETÜ Üniversitesi’ne baglı Ekonomi ve Genç Girişimciler Topluluğu’na 3 dönem boyunca seçim ile başkanlık yapan Bezci, üniversite eğitiminin 3. sınıfında Türkiye Genç İş Adamları Derneği’nin (TÜGIAD 21 yasında en genç üyesi olarak bir ilke imza attı. 22 yasında Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Halen aktif olarak görevine devam etmektedir.

BJK Yönetim Kurulu Üyesi olan Bezci aynı zamanda 4 ayrı sektörde faaliyet gösteren Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi,  Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Delegesi olarak genç yaşta önemli görevlerde bulunuyor.